Як повідомив ковельський міський голова Сергій Дмитрович у 2010 рік місто (як і вся країна) увійшло без затвердженого бюджету. Установи, які утримуються за рахунок міського бюджету, склали тимчасові кошториси і щомісячно фінансуються за принципом 1/12 видатків бюджету 2009 року. На сьогодні є проблеми з проведенням тендерних процедур, немає чіткої визначеності для головних розпорядників коштів міського бюджету. Влада своїми рішеннями вживає заходів щодо пріоритетності витрат на виплату зарплати, соціальні видатки, оплату спожитих енергоносіїв, комунальних послуг, придбання продуктів харчування та медикаментів бюджетними установами і т. д.
Незважаючи на труднощі, станом на 1 березня, у місті немає заборгованості по заробітній платі і енергоносіях у бюджетній сфері.
За 2 місяці 2010 року до міського бюджету надійшло податків, зборів, інших платежів та офіційних трансфертів ( дотацій, субвенцій ) у сумі майже 27 млн. грн., що на понад 4 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року.
Більше отримано податків з доходів фізичних осіб, податку на підприємницьку діяльність, податків за землю, податків з власників транспортних засобів.
З державного бюджету отримано дотації вирівнювання у сумі майже 8 млн. грн. або 100% до тимчасового бюджетного призначення на 2 місяці (на 2 млн. 300 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року).
Загальна чисельність громадян міста Ковеля, не зайнятих трудовою діяльністю, які перебували на обліку в службі зайнятості протягом січня-лютого 2010 року, становила 1548 осіб (75.4% до відповідного періоду минулого року).
За сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 378 осіб (105.6% до відповідного періоду минулого року).
Протягом січня-лютого 2010 року було створено 258 нових робочих місць (98,1% до відповідного періоду минулого року).
Міський голова зазначив, що за 2 місяці поточного року на утримання житлово-комунального господарства використано понад 1 млн. 300 тис.грн., з них: на вуличне освітлення - 90 тис. грн, озеленення – 63 тис. грн, санітарне прибирання вулиць – 568 тис. грн, утримання місць загального користування – 89 тис. грн, утримання шляхо-мостового господарства – 44 тис. грн, на утримання доріг, в тому числі і на погашення боргів минулого року – 427 тис. грн.
За інформацією управління Пенсійного фонду України в м. Ковелі у січні-лютому всі пенсіонери вчасно отримали пенсію (у місті мешкає 16 тисяч 360 пенсіонерів. На їх пенсійне забезпечення щомісяця необхідно понад 14,5 млн. грн.).
На обліку в управлінні праці та соціального захисту перебуває більше 6 тисяч сімей, які отримують різні види соціальної допомоги. Станом на 1 березня заборгованості по виплатах немає.
У місті сформований Єдиний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги. У ньому зареєстровано більше 17 тисяч пільговиків.
У рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Україна-Білорусь на 2007-2013 роки» місто Ковель подало ряд проектів для розгляду на перший оголошений набір проектних заявок, зокрема: «Транскордонне співробітництво для забезпечення підприємців малих міст доступом до консультативно-юридичних послуг – Бізнес без кордонів»; «Розвиток транскордонної співпраці в сфері підтримки малого підприємництва» (створення в Ковелі філії бізнес-інкубатора); «Створення польсько-українського центру відновлювальної енергії (ПУЦВЕ); «Розбудова транскордонної транспортної інфраструктури. Реконструкція вулиці Володимирської».
|
|